Saem Buklet, Otel Aksesuarları

Ürünlerimiz

 

Buklet Çeşitleri Seyahat Setleri
saem buklet - hakkımızda - bize ulaşın - referanslar

SAEM BUKLET : BAR AKSESUARLARI

Bardak altlıkları, Kokteyl karıştırma çubuğu, Şişe Giysileri, minik kokteyl aksesuarları (kılıç vs..), Bardak Altlığı, Bardak Kapağı, Kokteyl Karıştırıcı..

Kokteyl Karıştırıcı

İki çeşit kokteyl karıştırıcımız vardır.. Logosuz ve logolu..

Çeşitli renk ve figürlerden oluşan ilk setimizde bir pakette 100 adet kokteyl karıştırıcısı vardır.. Farklı Farklı hayvan figürleri ile doğal figürlerden oluşan bu set barlar tarafından çok fazla talep görmektedir ve logosuzdur.

Diğer kokteyl karıştırıcı seçeneğimiz ise yuvarlak ve kare başlıklı, logolu olan üründür. Beyazdır ve karıştırıcının yuvarlak ve kare başlığına 2 taraflı logo gelmektedir.. Paketinde 50 adet vardır. Logolu Kokteyl Karıştırıcısı için beyaz harici bir renk isteniyorsa yapılabilir. Farklı renk için tek şartımız minimum 5.000 adet sipariş vermeniz olacaktır.

Bardak Altlığı

SAEM lamineli ve laminesiz bardak altlıkları ile size iki seçenek sunar.

Lamineli olan ürünümüz 5 kat laminelidir. 5 kat lamine olan bardak altlığı daha çok standartı yüksek otel, bar, cafe tipi yerlerde tercih edilmektedir.

Laminesiz olan ürünümüz ise daha incedir ve fiyat olarak daha uygundur.

Hem lamineli hem de laminesiz bardak altlıklarının üzerine logo basılabilmektdir. Logo maliyeti müşteriye ait olup bir sefere mahsus alınır ve klişe bedelinden ibarettir. Çok renkli logolarda her renk için ayrı klişe yapılmaktadır.

Bardak Kapağı

59 62 69 72 75 VE 85 mm ölçülerinde bardak kapakları mevcuttur. Bu üründe de bardak kapağına logo yapılabilmektedir. Logo maliyeti müşteriye aittir ve bir sefere mahsus klişe bedelidir.

  
 
   SAEM ORGANİZASYON - HOTEL AMENITIES
   Süleyman Demirel Cd. No:1-7 Esenkent B.Çekmece ISTANBUL
   Tel : 0-212-6140561 Fax : 0-212-6147843